GONCA Bakliyat

 

Konca Ailesi 1976 yılında Mersin’de başlayan gıda toptancılığı işini uzun yıllar boyu devam ettirmiş, güvenilirliğini kanıtlayarak saygın esnaflar arasında yerini almıştır.  Günümüzde ise bir aile şirketi şeklinde, gelişen çağa ve teknolojiye uygun olarak kurumsallaşmasını tamamlamış, profesyonelliği sistemine oturtmuş durumdadır.

 

Bakliyat üretim, işleme ve paketleme şeklinde ticari hayatını sürdüren Gonca Bakliyat, son beş yıl içerisinde sürekli kendini yenilemiş ve bu süre zarfında bütün istatiksel verilere bakıldığında hep büyümesini ikiye katlamıştır. Gonca Bakliyat'ta temel prensip işlenen ürünlerin öncelikle kaliteli ve hijyenik üretilmesi, sonrasında da müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hedef pazarlara sunulmasıdır. Doğru ürün, doğru kalite ve doğru fiyat politikasıyla müşterilerinin yanında olmayı kendine hedef belirlemiştir.

Gonca Bakliyat, uluslar arası arenada ithalat ve ihracat faaliyetleriyle iyi bilinen öncü kuruluşlardan birisi olmayı başarmıştır. Bu başarısını yurtiçinde de sürdürerek marka bilinirliğini arttırdığı araştırma sonuçlarına göre belirlenmiştir.

 

Gelecekte de başarılarımızı devam ettirerek sektörümüzde daha da büyük olmayı amaçlıyor, bu doğrultuda hedeflerimizi hep en üst sınırda tutuyoruz.